Установки спалювання відходів деревини від «Металіст»

Деревообробка – це марудне виробництво, але не безвідходне, тобто скільки існує дерево-, пило-, лісообробка, стільки існують й деревні відходи, які необхідно переробляти.

Паралельно з колосальним зростанням обсягів цього напрямку, зростають й вимоги до чистоти обробки виробів, що відповідно  збільшує відходи, переробка яких є екологічною та економічною  проблемою.

Вирішення цієї проблеми готове запропонувати Львівське підприємство «Металіст» http://www.kotel-metalist.com.ua -  а саме оснащення, яке не лише утилізує деревні, шматкові  відходи  й відходи аграрних виробництв (лушпиння соняшнику, солома), але і допомагає отримати  дешеве тепло в бажаній кількості. Запропоновані установки окупаються за один сезон, що говорить про очевидну  доцільність, економічність їх впровадження  у виробництво.

Ми хочемо більш детально розповісти про продукцію, яка випускається нашим заводом.

Установки енергетичні УЕАС 100-2000 кВт  

Установки призначені для забезпечення теплом техпроцесів виробництв, систем гарячого водопостачання, водяного опалювання сушильних камер, приміщень,   теплиць.

Установка енергетична автоматичного спалювання (УЕАС)  -  складається з котла високої продуктивності тепла та  системи автоматичного спалювання САС. Для спалювання лісо-, пилорамної тирси вологістю до 70% ми пропонуємо САС-500, -800, -1000, -1500, -2000

Установки є універсальними, оскільки при аварійних ситуаціях, технологічний процес не переривається завдяки спалюванню шматкових відходів в топці котла.

Коефіцієнт корисної дії УЕАС - більше 76%.

Котли водонагрівальні (дрова, вугілля, брикет) КВ 40 – 2000 кВт 

Працюють  водонагрівальні котли на дровах, вугіллі або брикетах. Комплектація вентилятором та пультом управління   дозволяє   керувати ними в автоматичному віддаленому режимі  з контролем та регулюванням води в опалювальній системі.

Водонагрівальні котли доволі зручні в експлуатації й ремонті, при цьому можуть працювати в системах опалювання великих промислових площ та в житлових будинках, за температури теплоносія до 95 С з будь-якою циркуляцією води.

Водонагрівальні котли універсальні, вони можуть бути як основними, паралельними, альтернативними  й тимчасовими в системах центрального опалювання. 

Системи автоматичного спалювання деревних відходів

Системи автоматичного спалювання (САС) складаються зі спалювача - газогенератора й бункера зі шнековим механізмом. Основне паливо для САС складають деревні відходи та залишки  після зерноочищення.

Управління САС відбувається автоматично при повному контролі температури в теплоносії. САС підключають до різних видів котлів (водонагрівальних, парових та інших).

САС досить інтенсивно експлуатують на різних сушильних комплексах (сушка тирси, тріски, торфу для брикетування або гранулювання, а також піску для будівельних сумішей та ін.).

Спалювачі на дровах та брикети

Спалювачі мають можливість підключення до різнотипних промислових котлів (водонагрівальних, парових і тому подібне) і сушильних комплексів (сушка тирси, тріски, хмелю та іншого).   

УСТАНОВКИ – теплоутілізаційні 

 В основу цих установок покладений принцип піролізу, вони працюють за системою газогенератора та їх основою є процес тління. Комплектується безшумним вентилятором-турбіною й регулювальником оборотів.

Номінальна продуктивність тепла, кВт 100 150 

Піролізні котли 

Котли піролізні функціонують на  кускових  відходах деревини або дровах під впливом  термічного  розкладання деревини  та є екологічно чистими. Також, в них застосований  принцип тліючого горіння, в процесі якого  продукти паливного згорання  переробляються в горючий газ.

Котли включають в себе дві камери згорання. В одній - завантажувальній, при горінні за допомогою повітря, що поступає від вентилятора, утворюється горючий газ. При подаванні повітря під впливом природної тяги цей газ подається в другу камеру, де відбувається  інтенсивне згорання (ККД  до 85%).

Комплектація пультом управління   дозволяє управляти ними в автоматичному віддаленому режимі  з контролем та регулюванням води в системі опалювання.

Піролізні котли надзвичайно зручні в експлуатації та ремонті, при цьому можуть працювати в системах опалювання величезних промислових площ і в житлових будинках, при температурі теплоносія до 95С з будь-якою циркуляцією води.

Піролізні котли універсальні, вони можуть бути як основними, паралельними, альтернативними й тимчасовими в опалювальних системах.

Залежно від якості використаних дров та висоти температури, однієї закладки до котла вистачає на 7-12 годин. Дрова, рекомендують використовувати вологістю до 20%, більша вологість істотно знижує потужність роботи казана. 

Сушильний комплекс Аеродинамічний

Комплекс для сушки відходів деревини відрізняється від інших високою якістю збірки, вбудованим повітряним обмінником тепла.

Аеродинамічний комплекс використовують   для  сушки тирси перед виготовленням брикетів, гранул. Продуктивність комплексу -  500-700, 700-1000 кг/година

Умови поставки на сайті http://www.kotel-metalist.com.ua/