Лакофарбові матеріали-постачальники

FairLogics LTD, перевезення вантажів Україною та країн ЄС

FairLogics LTD, перевезення вантажів Україною та країн ЄС

«FairLogics LTD» пропонує замовникам логістичні послуги, нестандартні перевезення вантажів Україною, вантажні перевезення до країн

Профіль Сервіс, ТОВ

Профіль Сервіс, ТОВ

Підприємство ТОВ «Профіль Сервіс» займається реалізацією алюмінієвих систем для виготовлення такої продукції як:

- вікна,

Квант, МП

Квант, МП

Підприємство «Квант» Здолбунів, багато років є лідером Західної України з виробництва обладнання та якісного надання

Дейтон Плюс, ТОВ

Дейтон Плюс, ТОВ

Київська компанія «Дейтон Плюс» понад 10 років виробляє гідроізоляційні бітумні мастики.

 

Мастика в

Інтерпласт Груп, ТОВ

Інтерпласт Груп, ТОВ

Широкий спектр професійних послуг, товарів і їх постачання замовникам пропонує лідер - дистриб'ютор хімічної сфери ТОВ «Інтерпласт Груп».

Гриньов І.В., ПП

Гриньов І.В., ПП

Київське підприємство Гриньов І.В. пропонує полімерні матеріали.

Наше підприємство займається переробкою промислових полімерів (епоксидів,

  • Не вказано
  • Не вказано
Сталкер, ТОВ

Сталкер, ТОВ

ТОВ "Сталкер" пропонує:

 

- арматуру;

- матеріали оздоблювальні;

- системи сухого

Завод порошкової металургії

Завод порошкової металургії

Казенний з-д порошкової металургії - спецпідприємство, що впроваджує у виробництві технології металургії порошкової, композиційних

Антас і Ко, Компанія

Антас і Ко, Компанія

Один з українських незаперечних лідерів в сфері виробництва сходів - житомирська компанія «Антас і Ко» - займає цю нішу вже більше десятка років.

КОМПЛЕКТ

КОМПЛЕКТ

Одеська фірма «Комплект» пропонує асортиментну лінійку продукції, що випускається:

 

- спецодяг, спецвзуття; засоби

Розділ для підприємств, що займаються реалізацією лаків, пігментів, фарб, клею і герметиків, емалей, грунтовок, шпаклівки, антисептиків та іншою лакофарбовою продукцією.

Підприємства з виготовлення лакофарбової продукції об’єднані в загальний розділ для зручного знаходження засобів і послуг, що потрібні в автомобільній, харчовій, господарській, хімічній, суднобудівельній, переробній сферах. Своєчасно замовити продукцію з ефективним захистом від корозії, атмосферних впливів у виробника бітумних мастик, барвників для ПВХ, ПА, ПП, ПС, АБС, силіконів та клейових сумішей з регульованими цінами.

 

Провідні фірми галузі впроваджують технології пов’язані з порошковими та композиційними матеріалами, типу: силікатно-мінеральні композиції, гідрофобізатори, дисперсії полімерні, роботи з пропіленсиліконовими волокнами, сполучними речовинами тощо. Придбати в Україні клеї чи сполучні матерії  для підлог наливних, дисперсії; епоксиурітанові домішки для декоративних сполук та захисних покриттів виробники створюють під ексклюзивні, термінові, планові та інші заявки. Замовити новітньо розроблені по ціні виробника безбарвні рідини чи сполучну продукцію, безбарвні рідини, лако-фарбну або з порошкових частин, виготовлені по сучасно впровадженим технологіям. Ціни регулюються, але завдяки новаторському підходу до технологічних рішень фірми можуть запропонувати економніші варіанти та плідну співпрацю для виробників із здатністю до виготовлення з порошкових основ, для нарощування технологічного процесу, нарощування обсягів. Асортимент модифікаторів, композитів, полімерів своєчасно та врегульовано доставлять, лінійка продукції широко використовуються в побуті та будівництві.

 

Банери