Попит та послуги.Підприємства

FairLogics LTD, перевезення вантажів Україною та країн ЄС

FairLogics LTD, перевезення вантажів Україною та країн ЄС

«FairLogics LTD» пропонує замовникам логістичні послуги, нестандартні перевезення вантажів Україною, вантажні перевезення до країн

АТРЕЙД, ТОВ

АТРЕЙД, ТОВ

Атрейд, ТОВ - імпортер металопрокату від світових виробників: алюмінієвий, мідний, латунний, нержавіючий, коло Д16, -16Т, лист Д16-АТ, плити сплав Д16, - 16Т, АМг6, АМг5,

  • Не вказано
  • (066)792-39-72
ПРОФНАСТИЛ, ТОВ

ПРОФНАСТИЛ, ТОВ

Донецька фірма "Профнастил" випускає на ринок Профнастил та виготовляє, з сендвіч панелей, що швидко Промислові Будівлі.

 

Ми

  • Не вказано
  • Не вказано
БЕСТ ЕЙР

БЕСТ ЕЙР

Фірма "БЕСТ ЕЙР" займається реалізацією, продажем і постачанням систем вентиляції, систем кондиціонування, автоматикою кліматичних і опалювальних,

  • Не вказано
  • (044)362-16-16
АВАКС, КОМПАНІЯ

АВАКС, КОМПАНІЯ

«Авакс» компанія, яка з 1991 року займається:

 

- повним професійним оснащенням інженерних структур різних

  • Не вказано
  • (0382) 70-80-25, (044) 360-18-19, (068) 205-57-50

Розділ для підприємств, які закуповують продукцію, обладнання, сировину в розділі металів, матеріалів, промислового обладнання та промислової сировини.

 

 

Підприємства, що надають фахові послуги, закуповують чи пропонують сировину, заготівлі, готову продукцію чи обладнання об’єднані в розділ. Також в переліку фірм замовники знайдуть представників логістичних стандартних та індивідуальних перевезень оптимальним транспортом або за бажанням клієнта: авіа, морським, з/д, авто. Створюють спеціальні маршрути чи мультимодальні з повним страховим пакетом для вантажу не тільки по Україні, але й в інші країни.

 

 

Найбільші імпортери повного спектра металопрокату представляють послуги й вироби, на кшталт листів та сплавів з алюмінію, міді, латуні, нержавійки, прокат нержавійки, плити, профнастил. Виробники виготовляють, комплектують та реалізують досить широку номенклатуру під замовлення та стандартні вироби чорного або кольорового прокату, готових виробів типу панелей, складів, битовок, душових, офісів, павільйонів.

 

 

Замовити професійне устаткування у виробників для інженерних об’єктів, супутні послуги з налаштування та обслуговування, ремонт чи інші послуги. Багато підприємств України пропонують виконання індивідуальних або промислових замовлень по цінах виробника. Виконаємо роботи від креслень вентиляційних систем до монтажу панелей, телекомунікаційного устаткування, водних, опалювальних чи очищувальних систем, супровід сервісний гарантуємо на рівні.

Банери