Покрівельні матеріали.Продаж

FairLogics LTD, перевезення вантажів Україною та країн ЄС

FairLogics LTD, перевезення вантажів Україною та країн ЄС

«FairLogics LTD» пропонує замовникам логістичні послуги, нестандартні перевезення вантажів Україною, вантажні перевезення до країн

Heatwood – контакти, сайт, адреса компанії

Heatwood – контакти, сайт, адреса компанії

Львівська компанія «Heatwood» реалізує:

- целюлозний утеплювач ековату

- перлітову штукатурку

- перліт

Крупіль, ТОВ

Крупіль, ТОВ

Київське ТОВ «Крупіль» широко відомо на ринку якісних товарів для будівництва. Розумна система постачання товарами для покрівельного покриття

Юга-Бум, ТОВ

Юга-Бум, ТОВ

Вінницьке підприємство Юга-Бум займається продажем будівельних покрівельних матеріалів (гурт/роздріб):

 

- Профнастил

-

Імперія Клінкеру

Імперія Клінкеру

Львівська компанія "Імперія Клінкеру" на будівельному ринку представляє будматеріали німецького концерну "Roben", Ірландського - «CRH Klinker»

Алмаз-Сервіс. ААА

Алмаз-Сервіс. ААА

Київська компанія "Алмаз-Сервіс" - це:

- Алмазна різка бетону, залізобетону

- Алмазна різка блоків фундаментних, залізо-бетонних

Спецбудсервіс, ТСК

Спецбудсервіс, ТСК

Харківська компанія ТСК Спецбудсервіс пропонує:

 

- Звукоізоляційні матеріали Tecsound, PheneStar, вату мінеральну, матеріали для

Павлоградспецмаш, Завод

Павлоградспецмаш, Завод

«Павлоградспецмаш» - вітчизняний завод-виробник конструкцій, обладнання та будівельних матеріалів торгової марки

СтілСтайл

СтілСтайл

Херсонська компанія "СтілСтайл" виготовляє і монтує: будь-які металоконструкції (балкони, паркани, козирки, навіси, решітки, вхідні двері, сходи ковані)

Проммоноліт, Деревообробний комплекс

Проммоноліт, Деревообробний комплекс

Краматорський деревообробний комплекс "Проммоноліт" - один з молодих, багатопрофільних виробників в сфері

  • Не вказано
  • (0626)41-02-98, 44-45-52, 44-46-92

Спеціалізація цього розділу - фірми, які продають черепицю, профнастил, металочерепицю, шифер, руберойд, євро руберойд і інші покрівельні матеріали.

 

 

Фірми, зібрані в даному розділі, спеціалізуються на всіх можливих видах покрівельних матеріалів, профнастилі, шифері, металочерепиці, руберойді та євроруберойді, супутніх комплектуючих і за бажанням замовника, фахівці підприємств нададуть послуги з розрахунку, забезпеченню та власне виконанню робіт.

 

 

Підприємства Львівщини, Харківщини, Київщини, Дніпропетровщини, інших областей України обладнані сучасним устаткуванням для виконання об’ємних замовлень з постачання власне покрівельних матеріалів та супутніх: утеплювачі скловата, целюлозні, перліт, термообробка деревини, матеріали для комфорту акустичного, ліси та опалубка будівельні.

 

 

Нові напрямки в покрівельній галузі активно розвиваються в Україні, тому замовити покрівлі з озелененням, мембранні, із касет оцинкованих чи терасну дошку у виробника під замовлення для мобільних будиночків,  дач, садиб чи багатоповерхівок зручно, достатньо скористатись відповідним ресурсом. Консультації чи виконання робіт по встановленню дахів, фасадів, профілів складських приміщень чи іншого призначення, до послуг замовників контакти підприємств, що використовують прогресивні методики та технології в роботі. 

 

 

Застосування підприємствами якісно нових рішень дозволяє замовити технологію фарбування порошкового по ціні виробника для конструкції та об’єктів з металу, покрівлі, доставити різні види черепиці (композитну, керамічну, бітумну, цементно-піщану), фальцові покрівлі, вентильовані фасади чи швидкозбірні будівлі для с/г. 

 

Банери