Контур Рент, ТОВ

Ukraine
  • Адреса:
  • Місто:

Вам потрібні стелажі, і Ви шукайте відповідального партнера, який зробить для Ваших потреб надійну металеву конструкцію? Ми саме та серйозна, досвідчена компанія, понад 20 років займається виробництвом стелажів різної спрямованості.

Київська компанія «Контур Рент» - це не тільки наш бренд, це і закладений, доведений багаторічною роботою фірмовий стиль, що включає уважний підхід до покупців нашої продукції, виробництво міцних, безпечних конструкцій, які будуть чітко відповідати призначеним цілям. Ми акцентуємо увагу на якості що випускаються стелажів, відповідально стежимо за дотриманням тех.требованій, параметрів, що пред'являються до подібного роду продукції. Контур Рент - динамічна команда, активно рухається весь цей період вперед, перебільшуючи як обсяги, так і нарощуючи асортимент виробів.

«Контур Рент» випускає:

- Поличкові стелажі ножовий збірки
- складські - Стелажі посиленої конструкції
- Торгові стелажі
- Стелажі для пластикової тари

«Контур Рент» виробляє:

- Пластикові вікна
- Паралельно-складні системи дверей
- Наклонно зсувні вікна і двері

Пластикову тару:

- LOGIC Store Складські лотки
- Контейнери VDA-R-KLT, VDA-RL-KLT
- Полімерні піддони
- Полімерні контейнера Polybox
- Поличні пластикові контейнери
- iBox Контейнер промислового призначення.

«Контур Рент» пропонує:

- Порошкову фарбування
- Теплоаудит - визначення місця витоку тепла.

«Контур Рент» випускає стелажі, палетні конструкції різних параметрів, цінових категорій і призначень (для магазинів, офісів, складів, архівів тощо.). Наша продукція - це універсальні конструкції, що включають стандартні комплектуючі, що дозволяють покупцям ефективно задіяти наявні площі, легко монтуються. Виконано стелажі без застосування болтів на базі високоякісної конструкційної сталі марки 08КП.

Ми робимо упор в своїй справі на професіоналізм працівників, накопичений по крупицях досвід, відмінні властивості витратних матеріалів, тому компанія «Контур Рент» вже два десятиліття лідирує і утримує міцні позиції у виробництві стелажних систем.

Банери