Як вибрати якісне холодильне обладнання?

Становлення м’ясопереробної галузі дуже важливе для здоров’я не тільки кожного окремого українця, а і нації в цілому. Виробництво та зберігання харчових продуктів – дуже кропітка і складна робота. ТОВ "АБВ ХОЛОД" активно співпрацює з компаніями з потребами в обладнанні холодильним оснащенням. Ми виконуємо повний цикл робіт від створення проєкту до введення в експлуатацію та подальше обслуговування.

 

Щоб вибрати якісне холодильне обладнання у Луцьку з доставленням в обрану точку країни можна звернувшись до операторів компанії. Висока потреба у холодильному обладнанні різних типів обумовлюється активним розвитком галузі. Вчасно встановлювати та оновлювати вже нове оснащення важливо навіть з огляду на постійне виробництво більш економних агрегатів. Розібратись у всіх нюансах, визначити оптимальне та надійне, достатніх обсягів допоможуть наші консультанти.

 

Забезпечимо безперебійну, якісну роботу техніки із дотриманням всіх норм зберігання холодильних камер встановленням стрічкових завіс та дверей до них. Продаж та доставляння з Луцька у короткий термін можливе із встановленням, все залежить від вимог замовника. Щільне прилягання дверей забезпечить витримку необхідного температурного режиму.

 

Камери для зберігання фруктів і овочів важливі особливо для сфери торгівлі. Продукти мають виняткову властивість швидко псуватись, для запобігання цього процесу треба визначити вид холодильнго обладнання чи камери. Спеціалісти ТОВ "АБВ ХОЛОД" розуміють, що не завжди підприємства влаштовують стандартні розміри камер для зберігання, тому можлива домовленість та виготовлення їх під ключ.

 

Виконання робіт зі складання проєкту чи відновлення частин теплоізоляційних контурів – це робота для фахівців. Придбати проєкт теплоізоляційних контурів включно з камерами чи холодильними сендвіч-панелями, можна сконтактувавшись з директором підприємства Кудісовим Валерієм Вікторовичем +38 (067) 332-24-70; (050) 501-37-47 або з головним інженером - Дмитруком Миколою Валерійовичем +38 (097)788-90-53. Завдяки використанню панелей замовник зможе вирішити одночасно декілька проблем, що виникають при охолодженні чи заморожуванні. Компанія також виконує постачання обладнання для шокового охолодження до -18 градусів. Науково – технічна база фахівців фірми достатня для реалізації проєктів з встановлення оснащення такого рівня. Процес підбору елементів надзвичайно значущий з огляду на подальше зберігання чи перевезення товарів.

 

Впровадження складних систем моніторингу холодильних установок для сфери м’ясопереробних підприємств на обладнанні Danfoss. Обладнуємо датчиками агрегати для подальшого поєднання в контрольній точці. Це дозволить визначити місця доцільного зберігання енергетичних ресурсів, або побачити непотрібні перевитрати. Фахівці ТОВ "АБВ ХОЛОД" забезпечать доставляння та встановлення, а також допоможуть розібратися як забезпечити постійний контроль. Замовити зручне в обслуговуванні обладнання з Луцька можна за доступною ціною.

 

Компанія може запропонувати підприємствам ще декілька ефективних введень для економії енергії: встановлення оснащення для відбору тепла конденсації холодильного агента та відтавання охолоджувачів повітря гарячим газом холодоагенту. Установки для відбору тепла – чілери забезпечують додаткове опалення теплом, яке рекуперується з холодильних агрегатів. Розробка проєктів для підприємств, замовлення та доставляння обладнання, гарантійне та післягарантійне обслуговування – повний пакет послуг надає ТОВ "АБВ ХОЛОД".

 

Компанія реалізує зі складів Луцька технічне обладнання, яке забезпечує розв'язання складних питань. Пропонуємо проєктування та встановлення якісного сучасного обладнання спрямованого на збереження електроенергії та економії витрат. Фахова робота та гарантії, докладені зусилля зроблять нашу співпрацю приємною та довготривалою.