Виготовлення, встановлення та обслуговуванні редукторів, електродвигунів та мотор-редукторів.

Технічна компанія «Солід Інжиніринг» спеціалізується на виготовленні, встановленні та обслуговуванні редукторів, електродвигунів та мотор-редукторів. Пропонуємо лінійку редукторів на https://solidengineering.com.ua/ для виконання завдань аграрного, машинобудівного секторів, металургійної та харчової промисловостей тощо. Фахівці допоможуть з підбором редуктора відповідно до технічного завдання та бюджетних можливостей підприємства. Співпраця «Солід Інжиніринг» з закордонними представниками європейських компаній дозволяє виконувати ремонт та обслуговувати оснащення оригінальними запчастинами, поставленими з виробництва NRW.

Купити редуктори черв’якові BOX нової серії, що запатентовані та витримують високі навантаження. Вали виготовляються зі сталі загартованої в бронзовій оболонці, що збільшує тривалість та ефективність, паралельно знижуючи шум. Співвісні редуктори моделей ROBUS-A та ROBUS-A купити з Харкова, виготовлені з чавуну в алюмінієвому корпусі. Вони характеризуються високою потужністю, а для ефективного використання в роботі застосовані: антикорозійні покриття, знімна основа, гвинти зі сталі нержавіючої.

Встановлення редукторів

Серія спеціальних вибухозахищених редукторів АТЕХ, які рекомендуємо купити з доставленням та обслуговуванням в Харкові для використання в середовищах, що характеризуються потенційною небезпекою вибуху. Варіатор редуктор VARIO купити за ціною виробника, запатентована серія створена в вбудованому литому алюмінієвому корпусі в декількох розмірах. Консультанти компанії «Солід Інжиніринг» допоможуть підібрати редуктори відповідно до технічних вимог замовника.

Пропонуємо звернути увагу на нові редуктори з паралельними валами STON, що характеризуються багатофункціональністю та можливістю спеціального виконання, наприклад: сальників з вітону. Виконаємо збірку циліндро конічного редуктора ENDURO з передачею зубчастою, додавши специфічні опції для більш результативного використання у важких умовах.

Специфічні виробництва, типу молочних чи тваринницьких господарств, замовляють горизонтальні та вертикальні редуктори для змішування, що витримують складний процес і велике навантаження. Розширений асортимент редукторів для застосування в подібних галузях додатково забезпечуємо річною гарантією на обладнання, доставляючи з Харкова Україною та виконуючи встановлення з запуском на підприємстві замовника. На будь-який тип редуктора пропонуємо замовити STADIO. Цей попередній ступінь редуктора встановлюється як окремий блок для мотор-редукторів. Він сполучається в будь-якому положенні, додатково доставляється з маслом синтетичним тривалого терміну експлуатації.

Компанія «Солід Інжиніринг» реалізує мотор-редуктори та виконує ремонт, доставляючи країною оригінальні змінні запчастини або підбираючи якісні аналоги. Найбільш бажані – черв’ячні мотор-редуктори, характеризуються високим ККД, низьким шумоутворенням та високою стійкістю до несприятливого середовища. Високим діапазоном потужності відзначається співвісно циліндричні двигуни редуктора, які залежно від ступеневості поставляються в декількох розмірах чавунних корпусів. Ще одним високоефективним різновидом редукторів виявляється циліндро конічний двигун редуктор з різними варіаціями валів та оснащений високоякісними елементами ущільнення. Корпуси змонтовані в декількох різновидах для більшої зручності.

Купити в Харкові малогабаритні планетарні двигуни редуктори з доставлянням на підприємство та додатковими встановленням чи обслуговуванням зручно в компанії «Солід Інжиніринг». Механізми редукторів відповідають стандартним міжнародним вимогам, корпуси виготовляються з чавуну, а опції дозволяють при невеликих габаритах витримувати високі крутні моменти.

Навіть для застосування в вузьких місцях компанія пропонує замовити плоскі циліндричні двигун редуктори, оснащені валами паралельними. Вони комфортно кріпляться з ножними опорами із тонкою структурою. Замовити індустріальні мотор-редуктори для встановлення з розширеною адаптивною функцією, додавши елементи типу розтруба, упорів чи поворотної основи. Але насамперед ці редуктори характеризуються підвищеними показниками потужності, що дає більшу надійність в експлуатації. Досить економічні в ціні та роботі купити кранові двигун-редуктори відповідають FEM-ISO стандартам. Вантажність даного редуктора коливається від 1,5 до 50 тонн, хоча і тихо працюють. А от показник зношення дуже низький, що свідчить про високу якість запчастин та роботи по збиранню редукторів.

Співпраця компанії «Солід Інжиніринг» із закордонними виробниками дозволяє здійснювати великий перелік обслуговчих послуг та забезпечити гарантовану тривалу працездатність практично будь-якому редуктору.