Опалювальна техніка Титан

Технічні особливості опалювального обладнання, як і будь-якого іншого, постійно зазнають вдосконалення. Український споживач стає все вибагливіший. Саме тому наші конструктори, інженери, технологи невпинно працюють над модифікацією та створенням ефективного обладнання. Аналіз сучасного ринку опалення чітко визначає популярні властивості, побажання клієнтів.

Зміна орієнтації споживача на отримання незалежної опалювальної системи створена внаслідок зростання будівництва приватних таун-хаузів, котеджів та дачних будиночків. Бажання економії в оплаті за комунальні платежі у багатоповерхівках тапоступове зменшення якості центрального опалення й забезпечення населення гарячою водою сприяють розвитку галузі опалювального обладнання. Найбільш розповсюдженим та доступним видом палива все ще електроенергія. Тому ПП «Титан», як провідний український виробник, пропонує розширену лінійку моделей систем опалення саме електричних котлів. Унікальною можливістю є створення умов для встановлення котла у вже існуючу та працюючу систему опалення, в якості допоміжної чи основної ланки.

Важливим для виробництва є екологічність продукції. Відповідно до підвищеної уваги населення до безпеки та екологічності обладнання, завод виготовляє електричне оснащення з трубчастими електронагрівальними елементами. Це створює полегшення під час експлуатації та вберігає від небезпечного впливу на зовнішнє середовище. Міцний сталевий теплообмінник, автоматизована система керування та безпеки створюють додаткову впевненість в надійності, підвищуючи функціональність техніки. Такі показники позитивно вплинули на популярність нашого обладнання та розширення ринку споживання на теренах країни. В свою чергу співробітники підприємства зацікавлені у ще більшому прогресі, створюючи все новий, якісний, більш досконалий та функціональний продукт.
Автоматичне налаштування, безшумна робота, зручність та економність у поєднанні з оптимальними габаритами й можливістю підібрати модель для встановлення як на підлозі, так і підвісу на стіні є неабиякими перевагами. Здатність нашої техніки ідеально розташуватися в інтер’єрі, забираючи мінімальну кількість місця, ніяк не погіршує забезпечення комфортного теплового режиму приміщення. Ці характеристики поширюються на всі види котлів від побутових до промислових незалежно від розмірів: міні, мікро, смарт, настінні, підлогові, квартирні чи промислові. Одним натисканням кнопки ви зможете забезпечити звичні умови для роботи або відпочинку, а автоматична система сама відслідковує температурний режим і контролює вчасне ввімкнення/вимкнення котла.

Особливістю підключення електричного котла виробництва «Титан» є здатність роботи на одній або трьох фазах. На цю характеристику впливає і потужність обладнання. Такі моделі як квартирний, мікро та міні люкс і преміум здатні ефективно працювати на одній фазі від 3 до 6 кВт. Інша група має ширший діапазон використання від 2 до 120 кВт, до неї відносять мікро та міні настінні, міні люкс та преміум. Найбільші можливості у підлогового 3-120 кВт та промислового від 45 до 540 кВт, відповідно вони працюють виключно на трьох фазах електромережі, це забезпечує максимальну працездатність та безпеку.

Промислові моделі котлів Титан розроблені під особливості декількох типів систем опалення відкритого та закритого. Блок-тен, виготовлений з якісного та безпечної неіржавіючої сталі. Від ефективно використовується як елемент системи нагріву та налаштований до співпраці з акумуляторами. Унікальною є технологія вдосконалення котлів, що використовуються, навіть інших виробників. Самі ж котли Титан можуть похвалитися модерновим дизаном, розширеною базовою комплектацією, надійністю та тривалим строком експлуатації, тощо.

Промислові підприємства та інші великі організації ефективно використовують і парогенератори. Функціональності цих конструкцій можна тільки позаздрити. Основне використання його не закінчується на опаленні приміщень. Використання поширюється і на процеси стерилізації та сушіння, термообробки, видалення забруднень різного походження. Продуктивність роботи парогенераторів Титан визначається до 575 кг/г. розроблені та застосовуються парогенератори з електро – механічним та електронною системою курування. Всі пристрої обладнані манометрами трьох типів, клапанами та термообмежувачем, а також індикатором температури. Для більшої зручності, наші техніки залюбки виконають побажання клієнта та дещо вдосконалити налаштування.

Хочеться добавити лише одне – не важливо який розмір вашого приміщення і бюджету, але наш кваліфікований персонал зможе забезпечити вас теплом та комфортом у поєднанні з екологічністю та економічністю. Ви зможете гідно оцінити поєднання ціни та якості електричних котлів українського виробника.

+38 (067) 633-62-95, +38 (050) 480-08-79, +38 (056) 731-96-26
 E-mail:  info@titanelektro.dp.ua
www.titanelektro.dp.ua