Газобетонні армовані вироби в асортименті

Компанія АероБлок успішно продає продукцію марки АЕРОК у Львові та Івано-Франківську, а також в інших регіонах України. Підприємство дорожить добрими відгуками від клієнтів, тому завжди намагається зробити їх покупки максимально зручними та вигідними. Менеджери фірми візьмуть заявку в будь-який зручний для клієнта час, і допоможуть з доставленням замовлення.

Перемички з газобетону

Одним з найважливіших складових елементів будь-якої будівлі є брускові перемички, що встановлюються над дверними й віконними прорізами для створення опори, що може брати на себе навантаження ваги стіни. Ці газобетонні вироби являють собою полегшену і поліпшену за параметрами заміну залізобетонних виробів, які роблять приміщення не тільки надійним, але і захищеним від зовнішніх факторів.

Конструкції являють собою армовану балку, основу якої становить автоклавний газобетон, що має високі показники щільності та міцності на стиск. На відміну від залізобетонних аналогів, газобетонні версії позбавлені таких недоліків, як поява містків холоду, нерівномірності поверхонь і необхідність додаткової обробки. До того ж матеріал здатний забезпечити додаткову теплоізоляцію. До основних переваг виробів можна віднести низьку теплопровідність, негорючість, відповідність усім вимогам і відмінні ізоляційні властивості.

Газобетонні армовані вироби
Будівництво екологічно чистих і енергійно ефективних будинків вважається найактуальнішим питанням на сьогодні в будівельній галузі. Як відомо, газобетон Аерок є лідером на ринку сучасних матеріалів. Асортимент продукції даної марки має в собі повний спектр елементів, які необхідні для зведення теплого, що дихає, будинку.

Армовані вироби з газобетону AEROC є монолітніми, що посилені прутами арматури. Дані конструкції застосовують в місцях підвищеної вологості, де деякі люди дотепер використовують матеріали з низькими теплоізоляційними властивостями. До армованих виробів AEROC можна віднести брускові перемички, плити перекриття/покриття.

Плити перекриття з газобетону
Газобетонні плити перекриття Аерок — це вироби армовані з пазами з пористого бетону певної міцності й щільності, що використовуються для створення перекриттів і покриттів в якості опорного і теплозахисного вогнестійкого елемента.

Плюси застосування:

  • правильне сприйняття навантаження;
  • достатні теплоізоляційні властивості;
  • зменшення навантаження на стіни;
  • вогнезахист конструкцій;
  • збільшені показники звукоізоляції.

Керамічна черепиця
Використання керамічної черепиці дає можливість людям отримати гарну покрівлю, а також бути захищеними. Крім того, однією з головних функцій покрівлі є унікальність в архітектурному вигляді ближніх будівель.

Черепиця з кераміки — це натуральний глиняний матеріал, який відмінно виділить, прикрасить будь-яку будівлю. З нею продуктивно можуть працювати як новачки, так і професіонали, тому вона така найпотрібніша з усіх видів натуральної покрівлі, що вдало пройшла випробування часом. Тут присутні і витонченість форми, і колір, і фактура, а також експлуатаційна надійність, неперевершена довговічність, що робить цей матеріал недосяжним зразком для наслідування.

Низька ціна на товар, як економія на будівництві й експлуатації будинку

Тільки найкраща ціна на товар на сайті https://aeroblock.net.ua/ дає можливість покупцям економити практично на всьому. До того ж купуючи продукт тут, ви отримуєте відмінні експлуатаційні характеристики виробів, що робить придбання більш практичним та простим.

Крім того, користуючись послугами компанії, замовник може не тільки скоротити витрати на опалення будинку, але й зменшити витрати на будівництво і навіть відмовитися від зовнішньої обробки. При цьому ми є лідерами продажів в Україні, і з нами ви отримуєте кращі ціни з перших рук і повну гарантію на всю продукцію від виробника.