Тваринництво

Захист-Агро, ТОВ

Захист-Агро, ТОВ

Одеська компанія «Захист-Агро» - лідер на аграрному ринку України, яка стабільно забезпечує фермерські та аграрні господарства екологічно чистими

РОСТОК-АГРО.Х, ПП

РОСТОК-АГРО.Х, ПП

Дніпропетровська фірма «РОСТОК-АГРО. Х» поставляє:

  • Доїльні зали, обладнання та запчастини до
  • Не вказано
  • Не вказано
Інса ЛТД, ТОВ

Інса ЛТД, ТОВ

Київське підприємство ТОВ «Інса ЛТД» проводить дезінсекційні, дезінфекційні, дератизаційні роботи.

«Інса ЛТД» пропонує

Елмон-Спецсервіс, ПП

Елмон-Спецсервіс, ПП

ПП "Елмон-Спецсервіс", починаючи з 2007 р, спеціалізується на реалізації різноманітної номенклатури мінеральних добрив. З 2011 р "Елмон-Спецсервіс", як

Поздняков А.В.

Поздняков А.В.

Харківське підприємство Поздняков А.В. пропонує для сільгосп- і спецтехніки:

  • установку повнокомплектних
Кролик Плюс

Кролик Плюс

Компанія із Тисмениці "Кролик Плюс" виготовляє клітки для промислового, присадибного вирощування:

- кроликів (одноповерхові, двоповерхові,

Сівер, НПК

Сівер, НПК

Створити «Сівер», НПК, було бажанням селекціонерів - професіоналів впровадити в агросферу нові сорти, гібриди, дослідження і досягнення в галузі

Фрідом Фарм Бекон, ТОВ

Фрідом Фарм Бекон, ТОВ

Компанія ТОВ «Фрідом Фарм Бекон» створена в травні 2008 року шляхом виділення галузі тваринництва з ЗАТ «Фрідом Фарм Інтернешнл» в окреме

Ф-З Україна (F-Z UKRAINE), виробник  обладнання для виробництва біопалива

Ф-З Україна (F-Z UKRAINE), виробник обладнання для виробництва біопалива

Ф-З Україна (F-Z UKRAINE) є провідним виробником обладнання для виробництва біопалива.

 

Компанія "Ф-З Україна" (F-Z UKRAINE) пропонує

Гутман Україна

Гутман Україна

Компанія «Гутман Україна» з м.Чернівці розвивається на ринку вантажопідйомної техніки, яка зарекомендувала себе

В цьому розділі представлені підприємства та компанії, що працюють у сфері тваринництва.  В аграрному комплексі тваринництво займає одну з ключових позицій, оскільки  дана галузь займається розведенням та використанням сільськогосподарських тварин. Продукція тваринництва використовується у побуті майже кожного дня, тому на неї є попит постійно. Основними напрямками діяльності цієї галузі є скотарство, свинарство, вівчарство, птахівництво, а також рибництво, бджільництво та шовківництво.

 

Скотарство: розведення великої рогатої худоби різних порід, найважливіших свійських тварин. Цей напрям займається постачанням молока, м'яса, шкури, великої кількості органічних добрив, а також робочої тяглової сили (у більшості випадків воли). Для утримання тварин йде використання різноманітних кормів (концентровані, зелені та соковиті).
Напрям птахівництва: займається забезпеченням населення  яйцями і м'ясом, що є найбільш дієтичними продуктами харчування. А у результаті своєї діяльності виробляється одні із найбільш цінних органічних добрив - пташиний послід.

 

Бджільництво: важливу роль відіграє не тільки у виробництві медової продукції, а також і в екології та сільському господарстві  - бджоли забезпечують запилення вирощуваних  культур, що є ентомофільними. Результатами роботи цього напрямку є такі види продукції - мед, віск, квітковий пилок, прополіс, маточне молочко, бджолина отрута, що використовуються не тільки для забезпечення потреб населення, а ще й для харчової, медичної та парфумерно-косметичної галузей, експорту.

 

Рибництво: постачання повноцінного харчового білку - риби та продукції з неї. Розвиток напряму є необхідною складовою задоволення потреб людини у продуктах харчування, охорони довкілля, використання та збереження рибних ресурсів. Також у рибних господарствах займаються вирощуванням рибопосадкового матеріалу на продаж.

 

Продукція тваринницької галузі є джерелом сировини для легкої, харчової промисловості та фармацевтики.  Напрям тваринництва об’єднює різні промислові галузі, оскільки для забезпечення безперебійної роботи необхідні найрізноманітніші товари та обладнання – корми, лінії напування та годування, клітки для утримання, спеціалізовані системи очищення місць утримання тварин, перевезення тварин, сировини та готової продукції, а також багато іншого. У сучасному світі розвиток галузей не може стояти на місці, і разом із великим попитом на продукцію потрібно постійно працювати не тільки над збільшенням пропонованої продукції, а ще й над покращенням якості.

Банери