Газобетон AEROC - легкість в роботі, надійність в експлуатації

Розвиток будівельної індустрії в останні десятиліття дійсно вражає масштабами і темпами. Змінювалися і удосконалювалися склади будматеріалів, технології, методи роботи. Адже для задоволення стрімко зростаючих потреб людства в кількості житлових будинків та інших приміщень, а також в якості цих приміщень, змушує галузь підлаштовуватися і постійно оптимізувати ресурси.

Одним з найважливіших винаходів, істотно змінив і поліпшив будівельну індустрію, став газобетон. Це штучний пористий камінь, створений з цементу, спеціалізованих газоутворень, кварцового піску, гіпсу, вапна і т.д. Порожнечі в блоці мають дуже маленький (в районі 1-3 мм) діаметр і розподілені рівномірно. Переваги цього унікального матеріалу моментально були оцінені по достоїнству безліччю будівельних компаній, приватними забудовниками і навіть кінцевими споживачами.

В роботі газобетон AEROC дуже податливий і невибагливий. Завдяки м'якості блоків в них дуже легко проробляти отвори, завдяки порівняно низькій вазі їх дуже легко переміщати. Особливо цінно це якість при реалізації різних нестандартних дизайнерських та архітектурних рішень, наприклад, арок, хитромудрих виступів, колон і т.д.

При цьому газобетон AEROC в міцності абсолютно не поступається більш твердим і важким матеріалами. Також для скріплення блоків з газобетону можна використовувати спеціальний клей, тобто, відмовитися від звичної цементної кладки. Це не тільки істотно спрощує і прискорює роботу будівельних бригад, але ще і здешевлює її.

Істотним плюсом газобетону є його безпека. При створенні газоблоків Aeroc використовують тільки екологічно чисті матеріали, які не шкодять навколишньому середовищу і тим, хто знаходиться безпосередньо поблизу.

Наступне вагому перевагу газобетону - це пожежна безпека. Незважаючи на використання природних матеріалів, газобетон вкрай вогнетривкий. У разі пожежі в будинку, побудованому з газоблоків Aeroc, висока ймовірність того, що вогонь буде локалізована в місці загоряння. Прямих конкурентів у цьому плані з дотриманням аналогічних якостей знайти важко.

Крім перерахованих якостей у газобетону Aeroc ще дуже висока звукоізоляція завдяки її унікальній структурі. Також цей матеріал має високі енергозберігаючі властивості. Попри те, що у блоків всередині безліч порожнеч, ці пори закриті, в наслідок чого блоки вітронепроникні. А ось всередині будівлі тепло утримується добре, що дозволяє значно економити на обігріві.

Блоки з газобетону, а також іншу суміжну продукцію, в Україні пропонує «Аероблок».

На нашому сайті http://aeroblock.net.ua/ ви знайдете більше докладної інформації про газоблоки Aeroc.

Консультація фахівців +38 (098) 646-28-11

AEROC - легкість в будівництві!