Fair Logics лідер багатосторонньої логістики в Україні

Лідер багатосторонньої логістики в Україні, надійний багатофункційний оператор з понад 20-ти річним досвідом ведення бізнесу «Fair Logics». Компанія успішно розвивається на міжнародному ринку перевезень, тому наші клієнти можуть відправити вантаж у більш як 100 країн з оперативним доставленням різного рівня складності. Наше коло споживачів не обмежується великими компаніями, тому що повний комплекс послуг, які пропонує «Fair Logics» досить цікавий, надійний і фінансово приємний. Співпраця із фірмами малого бізнесу та середнього нас також дуже приваблює.

Міжнародна логістика – основна з послуг досвідченої компанії «Fair Logics» у професійному перевезенні різноманітних, часом нестандартних, вантажів. Команда висококласних фахівців забезпечить повний комплекс транспортування (від отримання вантажу до адресного доставлення), включаючи супутній або окремий сервіс в різних ситуаціях. Ми виконаємо маршрутне промальовування з вибором оптимального транспорту та повною підготовкою всіх документів. Наші спеціалісти подбають про будь-який вантаж, перевіривши маркування та дотримання необхідного середовища, проконтролюють роботи з навантаження та прослідкують за митним оформленням. Відстеження та організація своєчасного доставлення вантажу на місце також входить до обов’язків працівників «Fair Logics».

Враховуючи можливість перевезення вантажу різними та навіть декількома видами транспорту, «Fair Logics» пропонує клієнтам вигідне страхування вантажоперевезення. Великий перелік послуг для страхування та компенсації, за потреби, збитків. Тісна співпраця з представниками міжнародних страхових послуг забезпечує високий рівень послуг та захисту нашим клієнтам.

Контейнерні вантажоперевезення вигідні від «Fair Logics» для доставлення вантажу по Європі, Америці, Китаю та інших країнах. В залежності від потреб замовники можуть обрати контейнери типів рефрижераторного, стандартного, танк-контейнери, Ореn Тор з м’яким тентовим дахом та відкритого Flat Rack.

Замовляйте надійне міжнародне перевезення морським транспортом генеральних вантажів нестандартних чи негабаритних, серед яких: залізобетонні вироби та конструкції, лісоматеріали та металопродукція, перевезення різноманітної рухливої колісної чи гусеничної техніки, вантажі в тарі та без неї тощо. Зручне розташування вантажу та безпечне доставлення гарантується відстеженням й контролем на кожному з етапів транспортування.

Безтарний балкерний спосіб вантажоперевезення дуже економічний, застосовується здебільшого для доставляння наливних або сипких виробів, наприклад: добрив, насіння злакових чи зернових культур, сировини типу піску чи збагаченої руди.

Найбільш популярними все ж лишаються універсальні автомобільні перевезення, поєднуючи оптимальні ціни, терміни, можливості зміни маршруту та доставлення в адрес. Ці послуги включають перевезення небезпечних чи обмежених вантажів, збірних та комплектних. Таке перевезення забезпечує достатній автопарк з євро фур, автозчеплень та контейнеровозів.

Найменший ризик завданої шкоди зареєстрований при авіаційних перевезеннях за допомогою «Fair Logics». Наша компанія виконує максимально швидке доставляння генеральних, попутних або човникових вантажів, а для швидкопсувних це оптимальний вид перевезення. Ці та інші види перевезення виконуються з оформленням страхування вантажу, можливий індивідуальний підбір тарифних ставок. Рекомендуємо скористатись доставленням від ВТТ до складу на тимчасове зберігання чи адресним доставлянням.

Великі партії зручно доставимо залізничним способом вантажоперевезення. Цей економний вид вирізняється високою прохідністю та низькими тарифами, хоча з можливим сезонним коливанням цін. В критих вагонах, в напіввагонах, хоперах, на платформах й в цистернах ми доставимо ваші тарно-штучні, насипні чи навалочні, негабаритні або рефрижераторні вантажі. Забезпечимо додаткову теплоізоляцію самих контейнерів чи перепакування товарів, маркування додаткове та охорону, супровід у дорозі вантажу.

Всеукраїнська мережа міжнародної логістики «Fair Logics» з широкими можливостями роботи з іншими країнами постійно розробляє нові, зручні та швидкі схеми доставлення вантажів. Залучивши всі можливі оптимальні транспортні схеми, гарантуємо найвищий рівень безпеки вантажу в дорозі.