Фрідом Фарм Бекон, ТОВ

Ukraine
  • Web http://www.ff-bacon.com/
  • Телефон (050)643-79-39, (095)675-79-75
  • Email ffblesnoi@gmail.com
  • Адреса: вул. Привокзальна, 5, а/с 19
  • Місто: Херсон
  • Поштовий індекс 73025

Компанія ТОВ «Фрідом Фарм Бекон» створена в травні 2008 року шляхом виділення галузі тваринництва з ЗАТ «Фрідом Фарм Інтернешнл» в окреме підприємство, і є правонаступником останнього. Свинарством підприємство займається з кінця 2001 року. Зараз створена виробнича база в трьох регіонах Херсонської області (Цюрупинський, Каховський і Горностаївський район), яка включає чотири ферми із загальною чисельністю свиней - понад 15 тисяч голів, в тому числі 1250 свиноматок. У структурі стада сформовано і апробовано три племінних заводи (українська велика біла, англійська велика біла і червонобілопоясна) і один племінний репродуктор (ландрас англійської селекції). Створена племінна база дозволяє забезпечувати власне стадо ремонтним молодняком, а також реалізувати племінний молодняк в господарства по всій Україні.

У господарстві створена сучасна кормова база. Обсяги виробництва зернових (сої, ячменю, кукурудзи, пшениці) значно перевищують потребу в кормах, що є базою для подальшого розвитку свинарства не тільки власного господарства, а й усього регіону. Годування всього поголів'я здійснюється повноцінними комбікормами, збалансованими по широкому комплексу поживних речовин, з включенням преміксів англійської компанії FRANK WRIGHT. Власний комбікормовий завод дає можливість отримати високу якість комбікормів для всіх статево-вікових груп свиней і дотримуватися чіткої науково-обгрунтованої технології годівлі тварин. Завдяки постійному удосконаленню технології утримання та годування, підвищенню якості кормів щорічно зростає продуктивність поголів'я і знижуються витрати на одиницю продукції.

У технології виробництва свинини одним з основних питань є організація системи розведення, яка базується на використанні чистопородних тварин в різних варіантах міжпородного схрещування і гібридизації для одержання товарного молодняка. Використання кнурів спеціалізованих м'ясних генотипів, в системах схрещування та гібридизації в якості заключної батьківської форми, дозволяє отримати ефект гетерозису за відтворювальними якостями, тобто збільшити багатоплідність на 10-15%, молочність маток - на 8-12% і збереженість поросят на 5-7 %. Істотно поліпшуються відгодівельні якості гібридних підсвинків. Вони на 10-15 днів раніше досягають забійних кондицій, при зниженні на 0,3-0,5 кг витрат кормів на кг приросту. Туші свиней навіть при вибої в 120-130 кг відповідають вимогам м'ясної категорії. Шпик на рівні 6-7 грудних хребців - 18-20 мм, площа "м'язового вічка" - 50-55 см2, а маса задньої третини напівтуші - 12,5-13,5 кг.

Банери